• test

O nas

Firma Arka Transport zajmuje się transportem osób zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Korzystając z usług naszej firmy mają Państwo pewność komfortowej podróży odbytej w nowoczesnych i wygodnych busach.

Firma transportowa Arka Transport ceni sobie bezpieczeństwo i czas Klienta. Dowieziemy Cię na miejsce szybko i bezpiecznie, dlatego warto podróżować właśnie z nami.

Flota transportowa

Nasz tabor to nowoczesne autokary i busy, które na bieżąco są kontrolowane pod względem technicznym, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo naszych Pasażerów.

Zależy nam, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta, dlatego dbamy o to, aby podróż była wygodna i przebiegała bez komplikacji. Jest to możliwe nie tylko dzięki wysokiemu standardowi naszych pojazdów, ale przede wszystkim dzięki umiejętnościom naszych doświadczonych kierowców, którzy w trasę wyjeżdżają zawsze po odpoczynku.

Cechuje nas punktualność. Skrupulatnie planujemy każdy wyjazd, co pomaga nam w dotrzymaniu terminu. Jesteśmy w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji, ponieważ zawsze mamy kilka planów zapasowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

 

white city bus